Опис

ХИДРАТАНТНА КРЕМА-MOISTURIZING CREAM

За сува до многу сува кожа.
Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
НЕКОМЕДОГЕНА | БЕЗ МИРИС | ХИПОАЛЕРГЕНА. Упатство за употреба: Нанесете на кожата. Погодна за возрасни и деца. Не нанесувајте на пределот околу очите. Во случај на контакт, веднаш исплакнете темелно.

340 мл.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.