viber_image_2023-02-15_18-25-06-437

Cerave-Foaming facial cleanser 236 ml

820.00 ден

SKU: EPH_7841 Категории ,
Спореди

Опис

ПЕНЛИВ ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ- FOAMING FACIAL CLEANSER

За нормална до масна кожа.
Чисти и го отстранува вишокот на себум без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете.

236 ml

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.