-20%

CeraVE-Hydrating Cleanser 437 ml.

Original price was: 880.00 ден.Current price is: 704.00 ден.

Опис

ХИДРАТАНТНА ЕМУЛЗИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ-HYDRATING CLEANSER

За нормална до сува кожа.
Чисти и хидрира без нарушување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Упатство за употреба: Производот нежно нанесете го на влажна кожа. Исплакнете. Погодно за деца и возрасни. При употреба на овој производ избегнувајте директен контакт со очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

473 ml

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.