viber_image_2023-02-17_13-29-22-764

CeraVe-Hydrating cream to foam cleanser 235 ml.

1,067.00 ден

SKU: EPH_3934 Категории ,
Спореди

Опис

ХИДРАТАНТНА КРЕМАСТО-ПЕНАСТА ЕМУЛЗИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ-HYDRATING CREAM-TO-FOAM CLEANSER

За нормална до сува кожа.
Чисти, хидрира и отстранува шминка без нарушување на заштитната бариера на кожата. Со 3 есенцијални церамиди, амино киселини и хијалуронска киселина. ОТСТРАНУВА ШМИНКА. БЕЗ МИРИС | НЕЖНА ЗА КОЖАТА | НЕУТРАЛНА рН.
Упатство за употреба: Масирајте го производот на влажна кожа. Добро исплакнете. Избегнувате директен контакт со очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода. MVE технологија. Контролирано ослободување за целодневна хидратација.Амино киселини. Тие помагаат во привлекување и задржување на водата на кожата.

236 ml

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.