-20%

CeraVe – Renewing SA foot cream568

Original price was: 710.00 ден.Current price is: 568.00 ден.

Опис

ОБНОВУВАЧКА КРЕМА ЗА СТAПАЛА -RENEWING SA FOOT CREAM

За екстремно сува, груба, нерамна кожа
Ексфолира и хидрира за да ја смири и подобри текстурата на кожата. Омекнува и помага во обновувањето на кожната бариера.
Содржи: салицилна киселина, церамиди и амониум лактат.
БЕЗ МИРИС. Упатство за употреба: Нанесете по потреба.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.