Опис

CeraVe Moisturising Cream Хидратантен крем за сува до многу сува кожа.

 • Хидрира и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата на лицето и телото
 • Со 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
 • Некомедогено
 • Без Мирис
 • Хипоалергено
 • Погодно за деца и возрасни

CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser

 • За нормална до екстремно сува кожа и кожа склона кон атопија
 • За бебиња, деца и возрасни
 • Чисти, хидрира и смирува без нарушување на бариерата на кожата на лицето
 • Содржи три есенцијални церамиди, триглицериди и сквалан
 • Без прафем, некомедогена формула, без чувство на маснотии
 • Развиено со дерматолози

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.