Опис

Лосион за тело, формула со 87% состојки од природно потекло, збогатена со млеко од сладок бадем, нежно ја храни и негува кожата, брзо се впива и не ја замастува бебешката кожа, а истовремено ја прави мека и свиленкаста.

  • Од 0+ месеци
  • Дерматолошки тестирано и на осетлива кожа

Пакување: 500 мл

Дополнителни информации

Brand

CHICCO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.