Опис

Купка направена по формула со 92% природни и оригинални состојки, богат состав од емолиент добиен од екстракт од невен и природен глицерин кој има улога да го задржи и сочува хидролипидниот баланс на нежната бебешка кожа и скалпот на новородените бебиња.

  • Од 0+ месеци
  • Без бои и алкохол
  • Хипоалергена формула, клинички тестиран на чувствителна кожа

Пакување: 500 мл

Дополнителни информации

Brand

CHICCO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.