Опис

Формула базирана на 93% природни состојки, збогатена со екстракт од невен, со смирувачко дејство и глицерин од билно потекло, се грижи за хидролипиден баланс на тенката и нежна кожа на новороденчето.

  • Од 0+ месеци
  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Пакување: 500 мл

Дополнителни информации

Brand

CHICCO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.