Опис

Chicco First gift set

Сетот содражи две шишиња 250 ml/150 ml плус цуцла.

Го има во две варијанти бебшко плаво и розе.

Дополнителни информации

Brand

CHICCO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.