chicco set

Chicco First gift set розе и плаво

1,070.00 ден

SKU: EPH_8262 Категории ,
Спореди

Опис

Chicco First gift set

Сетот содражи две шишиња 250 ml/150 ml плус цуцла.

Го има во две варијанти бебшко плаво и розе.

Дополнителни информации

Brand

CHICCO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.