Опис

Обложен со восок и вкус на ментол. Идеално навлегува помеѓу контактните точки на забите. Обвивката од восок ја олеснува контролата врз забниот конец. Важно : Конецот никогаш не го форсирајте во сулкусот на забот и не користете нагли движења со конецот.

Дополнителни информации

Brand

Curaprox

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.