Опис

Curaprox Travel set – Сет за патување кој содржи кутија/четка за заби/паста за заби/интердентални четкички

Дополнителни информации

Brand

Curaprox

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.