Опис

CURAPROX чистачот за јазик е посебно прифатлив, бидејќи не предизвикува нагон за повраќање при чистење, а количината на отстранети наслаги и прецизноста на чистење лесно се гледат и осеќаат. Успехот е видлив веднаш после првата употреба.
Достапни се во дуо-пакување

Дополнителни информации

Brand

Curaprox

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.