Опис

Паста за заби за сите авантуристи во душата. Содржи свежо зелено јаболко, сочна алое вера и вистинска експлозија на пеперминт и ментол за бактериска рамнотежа во устата, бели заби и свеж здив.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.