Опис

СО ЗДРАВЈЕТО НА ДЕЦАТА НЕМА КОМПРОМИС❗️
Doppelherz  AKTIV Kinder мултивитаминскиот сируп содржи микронутриенти важни за:
 Развој и одржување на видот (витамин А)
Развој на коски и заби (витамин Д3, магнезиум, манган)
 формирање на крв (витамин А, железо, витамини Б6 и Б12, фолна киселина)
когнитивен развој (јод, Б-витамини, железо, цинк)
 зајакнување на имунолошкиот систем (витамин Ц, железо, цинк)
функција на енергетскиот метаболизам (Б-витамини, магнезиум)

Дополнителни информации

Brand

Doppel herz

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.