-13%

Doppelherz Kollagen 11.000

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,850.00 ден.

Опис

Doppelhertz® Collagen 11.000 системот ги комбинира современите трендови во медицината и здравата исхрана со најновите фармацевтски технологии. Производот е развиен во течна форма и во индивидуални шишенца, кои ги имаат следниве предности:

Загарантирани 11.000 мг хидролизиран колаген во секоја доза
Практичен прием без вода
Точна количина корисни состојки за секој внес
Лесно преносливо пакување што ги задоволува потребите на современиот човек
Внимание
Додатоците во исхраната не можат да ја заменат разновидната и урамнотежена исхрана и здравиот начин на живот. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не земајте во случај на преосетливост на која било од состојките на производот. Ефектот од земање на овој производ може да варира од корисник до корисник и може да не трае бесконечно. Производот е наменет за лица над 18 години. Ако имате сериозни поплаки и / или оние кои не се подобруваат со текот на времето, ве молиме побарајте медицинска помош!

Складирање
Да се ​​чува подалеку од дофат на мали деца на температура под 25 степени!

Дополнителни информации

Brand

Doppel herz

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.