tikva

DoppelHerz Cranberry + Kürbis

570.00 ден

SKU: EPH_7857 Категории ,

Опис

Капсулите на Doppelherz Cranberry + Pumpkin содржат 800 mg екстракт од брусница, 200 mg екстракт од семки од тиква во комбинација со 80 mg витамин Ц и 30 µg селен како дневна доза (2 капсули).

  • Витамин Ц и селен за поддршка и нормална функција на имунолошкиот систем
  • Витаминот Ц како придонес за заштита на клетките од оксидативен стрес

Дополнителни информации

Brand

Doppel herz

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.