hauska eye

Dr.Hauschka Балсам за околу очи, 10 мл

1,520.00 ден

SKU: EPH_6683 Категорија
Спореди

Опис

  • Смирува, храни и заштитува
  • За сите состојби на кожа

Овој богат балсам ја негува и штити нежната кожа во подрачјето околу очите и е составен дел од утринската нега. Посебно се препорачува за нега на кожа подложна на сушење, прерано стареење и брчки.

Композиција со пчелин восок, детелина камењарка, морков, неем, какао путер, свила и масло од семки од кајсија, кои ја зајакнуваат кожата во пределот околу очите, ги намалува брчките и ја штитат кожата од надворешни влијанија.

Пакување: 10 мл

Дополнителни информации

Brand

Dr. HAUSCHKA

Тип / Употреба

околу очи

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.