Опис

Dr. Hauschka пудрата го воедначува и балансира тенот без да ја сокрие вашата индивидуална убавина.

Хранлива и природно блескава за сите состојби на кожа: лесна до умерена покриеност која создава беспрекорен тен.

Формулација која комбинира минерални пигменти со хранливи ботанички состојки како калинка, масло од макадамија и кокосово масло за да ја заштитат и хидрираат кожата.

Пакување: 30 мл

Дополнителни информации

Brand

Dr. HAUSCHKA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.