Опис

Хидратантна нега за блескав и одморен изглед.

Лесната свилена текстура има активен навлажнувачки ефект и ја штити кожата во текот на целиот ден. Формулацијата на врвни ботанички екстракти и масла го стимулира природниот процес на производство на масло и влага на кожата.

Екстрактите од скапоцени лековити растенија од кајсија, морков и кантарион ја активираат бледата и уморна кожа и и даваат еластичност и свеж тен.

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

Dr. HAUSCHKA

Тип / Употреба

Креми за нормална кожа и хидратација, лосиони

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.