Опис

Dr. Theiss невен специјален крем

Помага за зараснување на рани, убоди од инсекти, изгореници, алергии

Невенот, Calendula officinalis L. (Asteraceae), од дамнина е познат како скапоцено лековито средство. Тој цвета од мај до доцна есен во медитеранските предели, каде со своите големи златно-жолти или портокалови цветови и прекрасниот мирис ги разубавува дворовите.

 

 

Дополнителни информации

Brand

Dr.THAIS

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.