Опис

Dr. Viton – Collagen Golden Mask е ефективна повеќенаменска маска која помага во третирањето на несаканите брчки, истовремено ја тонира и го стимулира колагенот на Вашата кожа, видливо ги намалува отворените пори, ја дава потребната хидратација.

Благодарение на нејзините состојки, оваа маска побрзо навлегува во Вашата кожа, а со тоа и резултатите се видливи во многу пократок рок, за разлика од останатите маски за лице.

Dr. Viton – Collagen Golden Mask  содржи ефективни регенеративни и смирувачки комплекси што што доведуваат до:

  • враќање на природната заштитна функција на кожата
  • ја зголемува еластичноста на кожата
  • ја зајакнува липидната бариера и интензивно ја хидрира кожата
  • ја осветлува кожата и и го враќа природниот сјај

Дополнителни информации

Brand

Dr.VITON

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.