URIAGE DS HAIR - SOFT BALANCING SHAMPOO

URIAGE DS HAIR – SOFT BALANCING SHAMPOO

940.00 ден

SKU: EPH_8464 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Иновација на DS HAIR: првата палета на шампони со термална вода од француските Алпи. Овој шампон за прочистување и балансирање го смирува скалпот и дава чувство на удобност и свежина. Со свеж, пријатен мирис и мека, кремаста текстура на мус, ја остава косата свиленкаста и здрава

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.