Опис

EFFACLAR Мицеларна вода за чистење, нежно ја чисти кожата благодарение на средствата за чистење кои ја почитуваат чувствителната кожа. Ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум, додека ја остава кожата чиста и свежа. Со смирувачка термална изворска вода на La Roche-Posay која делува против иритации – pH 5,5 – Без сапун – без алкохол – без вештачки бои – без парабени.

Нечистотиите и вишокот на себум се отстранети од кожата за свежо чувство на чиста кожа.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.