Опис

EFFERALGAN+C vitamin шумливи таблети  за возрасни, 10 шумливи таблети.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.