Elmex caries professional-Паста за заби

395.00 ден

SKU: EPH_3685 Категорија

Опис

Паста за заби која содржи неутрализатор на шеќерни киселини, и помага во заштита од кариес.

Пакување: 75мл

Дополнителни информации

Brand

ELMEX

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.