Elmex caries protecion-паста за заби

Elmex caries protecion-паста за заби

250.00 ден

SKU: EPH_2184 Категорија
Кошничка
Спореди

Опис

Помага во заштита и превенција од кариес, богата со аминофлуориди во својот состав, кои ја штитат глеѓта и не дозволуваат понатамошно оштетување на забите.

Дополнителни информации

Brand

ELMEX

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.