Опис

Корективна anti-age нега.

Благодарение на активните дерматолошки состојки (хијалуронска киселина и колаген) кои ја зајакнуваат потпорната структура на кожата, билните екстракти од природно потекло (масло од сладок бадем и авокадо) со хранливи својства, како и витамините А, Е и Ф, кожата е еластична, затегната а брчките се помалку видливи.

  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 50 мл

Дополнителни информации

Brand

EMBRYOLISSE

Тип / Употреба

age protect

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.