biisteser embrylise

Embryolisse-Серум за зајакнување на трепки и веѓи, 6.5 мл

1,530.00 ден

SKU: EPH_4362 Категории ,

Опис

Интензивна нега за раст, зајакнување и обновување на трепките и веѓите за 28 дена.

Обновувачки ботанички комплекс: биотинил, аргинин, рицинусово масло, екстракт Centella asiatica и пантенол, овозможува регенерација и ефект на густи трепки и веѓи.

  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Пакување: 6.5 мл

Дополнителни информации

Brand

EMBRYOLISSE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.