expulmo dasa

EXPULMO DASA-Сируп со тегавец

190.00 ден

SKU: EPH_5553 Категории , Ознаки: ,
Спореди

Опис

Даса сирупот содржи екстракт од лист од тегавец, кој помага во излачувањето на секретот од бронхиите и негово полесно исфрлање.

Течниот екстракт од листот на тегавец помага во разредувањето и излачувањето на  бронхијалниот секрет и заштита на слузницата на горните дишни патишта.Тегавецот благопријатно делува на устата, грлото и гласните жици.

Течен екстракт од лист на тегавец.

Дополнителни информации

Brand

EXPULMO Esenssa

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.