expulmo zmajac

EXPULMO ZMAJAC-Сируп со Јагика и тимјан

190.00 ден

SKU: EPH_1165 Категории ,
Спореди

Опис

Змајац сирупот содржи екстракт од корен од јаглика, кој помага во излачувањето на секретот од горните дишни патишта и негово полесно исфрлање.

Течните екстракти  од јагликата и тимјанот придонесуваат во излачување на слузот од бронхиите и разредувањето на густиот секрет на горните дишни патишта, додека витаминот Ц од течниот екстракт  на плодот на шипката, придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем.

  • Течен екстракт на корен од јаглика
  • Водено-глицерински екстракт од тимјан
  • Течен екстракт од плод на шипка

Дополнителни информации

Brand

EXPULMO Esenssa

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.