Опис

Единствено брзо решение против чешање , алергии и убоди.

Состав Dimetidene 1mg

(travelset)

Дополнителни информации

Brand

GSK

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.