Опис

Додаток во исхраната со спори, пребиотични влакна, витамини од групата Б и алое вера; корисен за урамнотежување на цревната бактериска флора во случаи на запек, колитис, користење на антибиотици и дијареа.
Со пријатна арома на лимон.
Не содржи: глутен, лактоза, вештачки бои. Погодно за вегетаријанци.

УПОТРЕБА: 1 флакон дневно, по можност помеѓу оброци.

ПАКУВАЊЕ: 12 флакони.

Дополнителни информации

Brand

ESI

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.