Fervex-Перорален раствор

280.00 ден

SKU: EPH_3978 Категории ,

Опис

Fervex се користи за симпроматски третман на настинка, воспаленија на слузницата на носот (ринитис), воспаленија на слузницата на носот и грлото (ринофарингитис) и состојби слични на грип кај возрасни (15 години и постари), вклучувајќи треска, главоболка, кивавица, бистра секреција од носот и солзење на очите.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.