gengigel kids

Gingigel-први запчиња

627.00 ден

SKU: EPH_8737 Категорија
Спореди

Опис

Gengigel први запчиња

  • Ја намалува болката при никнување на забите
  • Ја зголемува еластичноста на непцата
  • Го забрзува заздравувањето на непцата
  • Ја намалува болката при никнување на запчињата и носи насмевка на лицето на бебето.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.