Опис

GOLD STANDARD PRE-WORKOUT

Додаток во исхрана за пред тренинг или било каква актвнос. Ја зголемува вашата енергија и фокус, како и издржливоста со што ви помага да го достигнете врвот на вашите можности и да ги постигнете вашите цели.

Предности на GOLD STANDARD PRE-WORKOUT

-Ја зголемува силата и издржливоста

– ЈА зголемува енергијата

-Го покачува нивото на азотен оксид

– Го подобрува и забрзува зголемувањето на мускулна маса

-Го стимулира нервниот систем

-Го подобрува фокусот и концентрацијата

-Несодржи забранети супстанции

-175 грама кофеин во доза

Дополнителни информации

Brand

Optimum Nutrition

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.