Опис

Моќен хидратантен лосион, без мирис со 7 типа хијалуронска киселина и уреа кои инстантно продираат во сите слоеви на кожата и брзо го активираат и стимулираат природниот процес на хидратација. Уникатната формула LOCK-in-Moist, овозможува долготрајно одржување на високото ниво на хидратација во сите слоеви на кожата и делува во намалување на брчките. Наменет за сите типови кожа, но најмногу годи на зрела или дехидрирана кожа – 150 мл.

Дополнителни информации

Brand

HADA LABO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.