Опис

Невидливиот спреј Heliocare 360 ° 200 мл аеросол, совршен за употреба. Откако ќе се примени, се суши брзо со невидлива, не-масна завршница. Mногу отпорен на вода и е ефикасен на влажна кожа. Совршен при капење во летните днеови. Аеросолната апликација го олеснува аплицирањето рамномерно, а може да се испрска од било кој агол – така можете дури и да ја примените на свој грб!

Ги содржи сите клучни технологии на Heliocare 360 °, невидливиот спреј овозможува заштита од широк спектар со SPF50.

Дополнителни информации

Brand

HELIOCARE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.