Опис

  • во практични филтер кесички, посебно спакувани
  • без додаден шеќер
  • содржи Органски коморач
  • без Глутен
  • може да се користи и топол и оладен
  • без додадени ароми
  • пријател на забите
  • Возраст: од првата недела

Дополнителни информации

Brand

HIPP

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.