organik nursing tea (1)

HiPP Чај за доилки во филтер кесички

150.00 ден

SKU: EPH_7912 Категории ,
Спореди

Опис

  • стимулира создавање на мајчино млеко
  • со Органски анасон, коморач, ким, лимонова трева, маточина
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без шеќер
  • затворени филтер кесички – за да се задржи природната арома на билките
  • без глутен
  • препорака за користење: кон крајот на бременоста и во периодот на доење
  • препорачана доза: 2-3 чаши во текот на едно деноноќие
20 кесички

Дополнителни информации

Brand

HIPP

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.