Опис

  • стимулира создавање на мајчино млеко
  • со анасон, коморач, ким, лимонова трева, коприва и маточина
  • без додадени ароми, бои и конзерванси
  • без глутен
  • Лесно се раствора и во топла и во студена вода
  • Препорачана доза: 2-3 чаши во текот на едно деноноќие

Дополнителни информации

Brand

HIPP

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.