hipp foka

HiPP Шампон и гел за капење – Фока

190.00 ден

Опис

HiPP Шампон и гел за капење „Фока”, идеален за целото семејство

  • за миење на осетлива кожа и мека коса
  • со екстракт од органски бадеми
  • pH неутрална
  • не ги иритира очите
  • без парафинско масло и развиена за да се намали ризикот од појава на алергии
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • без мириси кои би предизвикале алергија
  • без микропластика
  • идеален за деца и возрасни

HiPP Babysanft – најнежна нега за осетлива кожа

200 ml

Дополнителни информации

Brand

HIPP

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.