Опис

Novexpert Hyaluronic Acid сетот е одличен подарок кој содржи:

HYALURONIC ACID / BOOSTER СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 480МГ. ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА – 30 МЛ.Серумот со 480мг хиалуронска киселина што е еднакво на 20 инјекции со хиалуронска киселина, нуди одлична хидратација, истовремено измазнувајќи и затегнувајќи ја кожата.MINI / HYALURONIC ACID МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА – 50 МЛ.

Мицеларната вода со хиалуронска киселина е 3 во 1 производ и ефективно чисти очи, лице и отстранува шминка. Таа ја ревитализира, хидрира кожата и ја прави помека и понежна.

Дополнителни информации

Brand

NOVEXPERT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.