SOS

Uriage HYSÉAC – SOS Paste

890.00 ден

SKU: EPH_9724 Категории ,

Опис

СОС пастата делува уште од првата ноќ со забрзување на процесот на созревање на самото место, што предизвикува брзо исчезнување. Дејствува на дамки Со својата формула која го комбинира дејството на прочистувачко масло од шкрилци со природно впива зелена глина и цинк. Локално смирува

Дополнителни информации

Brand

URIAGE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.