ice power spraj(1)

Ice Power Cold Spray 200 ml

510.00 ден

Спореди

Опис

Ice Power Cold Spray / Ice Power Ладен Спреј / Ice Power Cold sprej
е ефективна прва помош при повредите на мекото ткиво, како изместување, истегнување и рептура на мускулите и лигаментите, како и при помали изгореници. Дејството започнува веднаш и трае околу 15 минути.
Продолжете ја ладната терапијата со Ice Power Ладното Пакување или Ладниот Гел (Ice Power Cold Gel).

Како се употребува Ice Power Ладниот Спреј (Ice Power Cold Spray):

Прснете со спрејот од далечина од 15 cm (за да се избегнат смрзнатини), со ротирачки, кружни движења, одоколу 5 секунди. Повторете ја постапката, доколку е потребно. Само за надворешна употреба.

Дополнителни информации

Brand

ICE POWER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.