iDia систем за следење на гликоза во крвта

iDia систем за следење на гликоза во крвта

2,350.00 ден

SKU: EPH_1599 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

Dia систем за следење на гликоза во крвта

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.