Опис

Jakoderm-Маст содражи 250 мг рибино масло со витамин А , petrolatum,Cod liver oil, Lanolin, Silica, Aroma,BHA.

Се препорачува за третман на:

Кожа  изложена на штетни влијанија и после сончање,

Здрава, осетлива кожа,

Иритација и црвенило на кожатана бебињата

Сува, перутана и испукана кожа.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.