Опис

  • 2 во 1 шампон и пенливо средство соодветно и за новороденчиња
  • Johnson’s Cottontouch-Гел за капење 500 мл.

Дополнителни информации

Brand

JOHNSON'S

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.