-25%
Kindmax Net Tape кинезиотејп

Kindmax Net Tape кинезиотејп

600.00 ден

SKU: EPH_5544 Категории , Ознаки: ,
Кошничка
Спореди

Опис

Карактеристики:
100% висок квалитет
Облик на решеткиБрзо и ефикасно намалување на болката и на отоците
Нежно  се залепува на кожата
Може да се нанесува директно на кожата
20 парчиња / кутија

Дополнителни информации

Brand

KINDMAX

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.