Опис

СИНА ЛАДНА КРЕМА ОД КОНОП
За масажа на кожата
Ослободуваат од згрченост и болка
Зголемуваат циркулација во кожата
Релаксирачки ефект без чувство на иритација
За болки во мускули, зглобови, врат, рбетен столб или екстремитети

Екстра ладната сина конопна крема има 5% коноп, ментол, рицинус и еукалиптус, ефикасно разладува и се користи при различни повреди и при преголема физичка активност. Заштитната и регенеративна моќ на чистото масло од коноп и маслото од чајно дрво се сплотени во еден производ, кој ги комбинира придобивките од овие ретки подароци од природата. Производот е дерматолошки тестиран и не содржи синтетички парфеми. Природно ја отстранува болката во мускулите и зглобовите, ја поттикнува циркулацијата во крвта и мускулите.

Дополнителни информации

Brand

MEDIC PROGRESS

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.